Tábory

Skupina Bratrstvo draka si vám dovoluje ve spolupráci se šermířskou skupinou Dračí úsvit nabídnout letní dětské tábory pro léto roku 2021. Tábory proběhnou v blízkosti obce Syrovín poblíž města Kyjova. Účastníci budou ubytováni v historických stanech, které odpovídají tématům našich táborů. K dispozici máme vlastní táborovou kuchyni, pitnou vodu a suroviny z blízké farmy.
Tématicky jsou tábory zaměřeny na fantasy a postapokalyptický LARP.

Více informací naleznete v odkazech na stránky táborů a naší táborové stránce na facebooku
Při účasti na obou táborech získáte slevu 300 Kč.Tábor Střepy z apokalypsy

Na konci první poloviny jedenadvacátého století vypukla světová válka. Jaderné a chemické zbraně udělaly z lidstva ohrožený druh. Lidské výtvory – biologické zbraně, uměle vytvoření superválečníci a poslední zbytky válečných umělých inteligencí – zatím úspěšně ničí i ty zbytky lidské civilizace, které se drží těch několika málo míst na planetě, kde je ještě možné žít. Jedním z takových míst je i „farma“, kdysi v dávné minulosti snad využívaná jako nevyčerpatelný zdroj potravy nebo snad jako líheň monster z dávných nočních můr. Donedávna bezpečné místo se začíná měnit, od příchodu nových obyvatel se zde dějí podivné věci. Sloupce páry a stále častější otřesy půdy naznačují, že rozsáhlý podzemní komplex, i když stále nedosažitelný a uzamčený, se probouzí k životu. Z nedalekých kopců navíc začal vycházet signál. Co přesně signál sděluje, je pro obyvatele farmy tajemstvím, ale každý si dokáže domyslet, že jde o příkaz ke shromáždění a vysílá souřadnice farmy každému, kdo dokáže naslouchat…

Zaměření tábora: Postapokalyptický LARP
Herní vybavení: Airsoftové zbraně a „NERFky“ spolu s měkčenými zbraněmi na boj z blízka, kostýmy odpovídající době po apokalypse.
Termín 5.7. – 11.7. 2021
Věk účastníků: 12-18 let
Počet míst: 30
Cena: 3000 Kč

Tábor Zaklínač – bitva o Cintru

Cintra, kdysi slavné království nazývané perlou severu. Vše se však změnilo, když jižní vítr přinesl popel a strach v podobě Nilfgaardských vojsk. Na trůnu vypáleného města již nesedí Lvice z Cintry a nedrží tak nad královstvím ochrannou ruku. Slavné vojsko se změnilo jen na hrstku statečných, kteří jsou stále odhodláni vyhnat nilfgaardské vrahy zpět na jih. Věrných je málo, nepřátel mnoho a zrada se skrývá na každém kroku…

Změření tábora: Fantasy LARP
Herní vybavení: LARPové zbraně – měkčené meče, sekery, luky s omezeným nátahem, zbroje a kostýmy přibližně zařaditelné do fantasy období gotiky.
Termín 12.7. – 18.7. 2021
Věk účastníků: 12-18 let
Počet míst: 30
Cena: 3000 Kč